Türkiye’de En İyi Medya Grupları

Albayrak Holding

 Ahmet Albayrak ve kardeşleri Bayram, Nuri, Kazım, Mustafa ve Muzaffer Albayrak’ın ortak girişimleridir. Grup, inşaat, müteahhitlik, medya, traktör ve motor üretimi, liman işletmeciliği, kağıt fabrikası, tekstil, temizlik ve sosyal hizmetler alanında faaliyet göstermektedir.

Demirören Holding

Demirören Holding, 1956 yılında Erdoğan Demirören tarafından kurulan İstanbul merkezli holding.

Doğan Yayın Holding

Doğan Yayın Holding, Doğan Holding bünyesinde bulunan gazete, dergi, kitap, radyo ve televizyon yayıncılık, yapımcılık, basım, dijital medya, dağıtım, perakende ve alternatif telekom alanlarında faaliyet gösteren bir şirkettir. 1997 yılında kurulmuştur. 26 Ağustos 2014 tarihinde Doğan Holding ile birleşmesi sonucu sona ermiştir.

Doğuş Grubu

Doğuş Grubu veya Doğuş Holding A.Ş., 1951 yılında Türkiye’de kurulan şirket grubudur. Türkiye’nin önde gelen grupları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Grup; Finans, otomotiv, inşaat, medya, turizm, gayrimenkul, enerji, yeme-içme, perakende ve yeni yatırımlar olmak üzere dokuz farklı sektörde faaliyet göstermektedir.

Turkuvaz Medya Grubu

Turkuvaz Yayın Grubu, medya sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. Atv, atv Avrupa, Yeni Asır TV, adlı televizyon kanalları, Radyo Turkuvaz, Romantik Radyo adlı radyo istasyonları, Sabah, Takvim, Yeni Asır ve Fotomaç adlı gazeteler artık tüm hak ve varlıklarıyla Turkuvaz A.Ş. bünyesine geçmiştir.

Türkiye’de En İyi Medya Grupları” için bir yorum

  • 16 Temmuz 2020 tarihinde, saat 16:29
    Permalink

    Harika bir yazı olmuş, başarılarının devamını dilerim..💙

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir