En İyi İletişim (Haberleşme) Programları;

WhatsApp

WhatsApp, şüphesiz dünyanın en popüler mesajlaşma platformlarından biri. İnternet üzerinden karşılıklı mesajlaşma ve dosya gönderebilme programı olan WhatsApp, GSM operatörlerine ödediğimiz kısa mesaj ücretlerini azaltmanın en güzel yollarından biri.

Skype

Skype, dünyanın sohbet etmesine olanak tanıyan bir yazılımdır. Milyonlarca kişi ve işletme Skype’taki diğer kişilerle bire bir ücretsiz görüntülü ve sesli çağrı ve grup çağrıları yapmak, anlık mesaj göndermek ve dosya paylaşmak için Skype kullanıyor. Skype’ı cep telefonu, bilgisayar veya tablet gibi size en uygun cihazda kullanabilirsiniz.

Messenger

Messenger, Facebook’un yarattığı ve geliştirdiği yazılı, sesli ve görüntülü haberleşme sağlayabilen bir anlık mesajlaşma servisi ve yazılım uygulamasıdır.

Discord

Discord; genellikle oyuncuların kullandığı, sesli çağrı, görüntülü çağrı vb. şeylerin yapılabildiği bir çağrı platformudur. Bu platformun en önemli özelliği ise grup kurma gibi bir özelliğinin olmasıdır. Grup kurarak bir sürü kişinin bulunabileceği bir ortam hazırlamak mümkündür.

Telegram

Telegram, çoklu platform desteği sunan, oldukça güvenli anlık sesli ve görüntülü mesajlaşma servisidir. Sesli ve görüntülü mesajlaşma uygulaması olan Telegram bugüne kadar 100 milyondan fazla kişi tarafından indirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir